Gavekort på alkoholfri drikke 3000,-

15 poeng: Et gavekort på alkoholfri drikke på kr 3000,- fra Leske eller Vinifera

Som IOGT-medlem får du rabatt på alkoholfri drikke hos Vinifera. Har du vervet 15 nye medlemmer kan du få et gavekort på 3000 kr som du kan bruke på Alkoholfri vin, cider, øl eller noe annet spennende Vinifera eller Leske har i sitt sortiment. Inviter til en spennende smaksfest. Kanskje finner dere en ny favoritt.

Vær oppmerksom på at mennesker som har eller hatt alkoholproblemer kan oppleve at drikke som minner om alkohol kan virke triggende. Vi anbefaler derfor å ikke gi bort alkoholfri vin eller øl i gave til til mennesker du ikke kjenner bakgrunnen til, og ikke ha alkoholfri øl og vin som eneste alkoholfrie tilbud på sammenkomster der du ikke vet at alle synes dette er greit. 

Bonuspremie

Hvis vi når landsmøtets vervemål om 800 nye medlemmer i 2023 trekker vi en bonuspremie:

Vinn en reise med Forut til Sri Lanka eller Nepal, eller bli med IOGT til GAPC-konferansen i Sør-Afrika. (Du kan gi premien til en venn)

Hvem kan vinne?
Alle som har betalt medlemskontingent i 20283 får et lodd. I tillegg får du et lodd for hvert nye medlem du verver.

Bonuspremien trekkes ev. i januar 2024.