Dersom du ønsker å gi et fast månedlig beløp til IOGT kan du legge dette inn som et fast trekk til 1503.84.77541 i din bank. Da kan du selv styre dette og ta pause, eller avslutte trekket når du selv ønsker.
Ved å fylle ut dette skjemaet gjør du at gaven blir brukt til det formål du ønsker, og at du automatisk vil få skattefradrag for gave til frivillige organisasjoner i din selvangivelse.
«Fremtiden» i Pellygata 70 i Sarpsborg
Kristiansand teateret, Kongens gate 2
Litteraturhuset i Bergen, Østre Skostredet 5
Korleis best førebygge mot rus? Dette er hovudtemaet på IOGT sine fagdagar som me arrangerer 10 ulike stader i heile landet i 2023. Fagdagane er ein arena som løfter behovet for god førebygging og gir konkrete innspel – både politisk og til dei som jobbar direkte med ungdom.
9.-11. juni ønsker vi velkommen til IOGTs 98. landsmøte i Bergen. Påmeldingen er åpnet.
Oppdatert informasjon om landsmøtet finner du på iogt.no/landsmote2023
FNs narkotikakommisjon (CND) har sitt årlige møte i Wien i mars. I forbindelse med det inviterte Helse- og omsorgsdepartementets til dialogmøte for organisasjoner på rusfeltet. Her er innspillet fra generalsekretær Hanne Cecilie Widnes, som representerte IOGT.