Eies og drives av IOGT Område Søre Sunnmøre
Foten Camping ligger ved en fantastisk badeplass, og har fine fasiliteter. Her finner du både rimelige teltplasser og plasser for campingvogner.
Kontaktperson: Per Janssen: 952 14 571 Mail: per-jans@online.no
Gon Camping og hytteutleie ligger ved Larviksfjorden i Vestfold og har en flott, barnevennlig sandstrand, deilige svaberg, sandvolleybane, fotballbane og lekeplass. Eiendommen består av en hovedhytte, fire-fem mindre hytter og campingplass.
Opplys at du er medlem i IOGT for rabatterte priser.
Kirkevik feriehjem, en nydelig stor strandeiendom ved Bunnefjorden.Et paradis med stor boltreplass der krabbesnører, kajakker, redningsvester, 4 SUP padlebrett, robåt og mye annet er til disposisjon.
Til vanlig leies ikke stedet ut til privatpersoner men fra 23. juni – 1. august er det er åpent for alle Juvente- og IOGT-medlemmer til å komme og dra som man vil!
Oslo, Torggata 1. 4. etg IOGT-huset
Takket være den fantastisk innsats fra våre medlemmer nådde vi ikke bare vårt ambisiøse vervemål på 700 nye medlemmer – vi overgikk det med god margin! I løpet av 2024 vervet vi hele 883 nye medlemmer
Verdens Helseorganisasjon sitt Europakontor (WHO Europe) har lansert en ny rapport som peker på Vinmonopolet som et av de viktige virkemidlene for å redusere forbruk og skader fra alkohol
IOGT advarte mot legalisering og løftet frem forebygging som det viktigste tiltaket da vi i dag la frem våre innspill til Norges prioriteringer i møte i FNs narkotikakommisjon!